Dożywianie

Obiady

Trwa dożywianie dzieci i młodzieży w naszej szkole. Koszt jednego obiadu to 5 zł.

Zgodnie z przyjętym Regulaminem, odpłatności za obiady należy dokonywać wyłącznie przelewem na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej im. Braci Czarlińskich w Lubaniu nr 95 8340 0001 0123 3395 2000 0001.

Płatność za obiady dla dzieci z oddziałów przedszkolnych będzie naliczana zgodnie ze złożoną deklaracją do 10 dnia następnego miesiąca, za który opłata jest wnoszona (mnożąc liczba dni przez cenę obiadu). Prosimy o przekazanie wychowawcom załączonej Deklaracji.

Dzieci i młodzież uczęszczająca do szkoły podstawowej powinna dokonywać wpłat na w/w rachunek przed rozpoczęciem korzystania ze stołówki. Za miesiąc grudzień należy dokonać wpłaty do dnia 30 listopada mnożąc liczbę dni przez koszt obiadu (16 dni x 5zł).

W oparciu o złożone Deklaracje w oddziałach przedszkolnych oraz liczby dokonanych wpłat będziemy zamawiali obiady w firmie cateringowej, dostarczającej posiłki do szkoły.

Odliczeń za czasową nieobecność ucznia lub w związku z rezygnacją z korzystania ze stołówki dokonuje się poprzez odpis należności licząc od następnego dnia po zgłoszeniu tego faktu do godz. 10.00 (osobistym lub telefonicznym) przez rodzica/opiekuna prawnego do sekretariatu szkoły (58 688 20 34).

Regulamin_dozywiania.pdf

Deklaracja_o_dozywianiu_w_oddzialach_przedszkolnych.pdf