STREFA RODZICA

Świetlica dla przedszkola

Szanowni Państwo,

W przyszłym roku planujemy wydłużyć pracę jednego oddziału przedszkolnego o 5 godzin (głownie dla rodziców pracujących) tj.

1. jedną godzinę rano - od 7.00 do 8.00

2. możliwie do czterech godzin popołudniu – od 13.00 do 17.00

W przypadku powstania grupy, oprócz deklaracji o faktycznym zatrudnieniu, jednymi z warunków przyjęcia dziecka do tego oddziału będzie konieczność wykupienia obiadu w stołówce szkolnej (5zł/obiad*) oraz zobowiązania się do pokrywania kosztów pobytu dziecka ponad normatywny czas pobytu w oddziale (1 zł /1 godz.**)

Przykładowa kalkulacja (25 dni);

25 dni w miesiącu x 5 zł obiad = 125 zł

25 dni w miesiącu x 5 godzin x 1 zł = 125 zł

Razem 250 zł

*zastrzega się możliwość zmiany ceny w wynikającej z podpisania umowy z dostawcą obiadów

**kwota może ulec zmianie w wyniku zmiany stosownych przepisów

Warunkiem powstania grupy jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych. Wobec tego prosimy osoby, które chciałyby z skorzystać z tej propozycji, aby złożyć wraz z dokumentami rekrutacyjnymi poniższą deklarację. Pozwoli nam to na zdiagnozowanie faktycznej skali zapotrzebowania organizacji tego zadania.

W przypadku braku zainteresowania, prosimy o niedołączania poniższej deklaracji.

Deklaracja do pobrania deklaracja.odt